PFTA StrzelectwoTerenowe.pl AirgunsDomar Celedowiatrowek.pl Forum-Bron.pl

Wyniki


 

Lista wyników zawodów w 2016 roku:

 

  • 04.12 | Mikołajkowe Dębiaki (e-Tawerna Nowa Dęba) [zobacz]
  • 13.11 | Puchar DGST LOK Beaver 6 eliminacja (Beaver) [zobacz]
  • 11.11 | Jesienne Zawody Formuła Hunter Classic (Chomik Project) [zobacz]
  • 04-05.11 | Puchar P-Cz i Puchar Hunterów Dzierżno (Hunter Team) [zobacz]
  • 23.10 | Puchar Konfederacji Zachodniej IV eliminacja Poznań/Czarnycha (WSST) [zobacz]
  • 22.10 | Tawerniaki 2016 (e-Tawerna) [zobacz]
  • 16.10 | Puchar DGST LOK Beaver 5 eliminacja (Beaver) [zobacz]
  • 15.10 | Zawody Par o Puchar Prezesa (WKFT) [zobacz]
  • 09.10 | Puchar ŁGS Zawody wiosenne (ŁGS) [zobacz]
  • 08-09.10 | Puchar DSSR Zlot Strzelecki w Zakrzowie (DSSR) [zobacz]
  • 25.09 | Puchar PFTA Memoriał "Frasa" (KKST) [zobacz]
  • 10-11.09 | MISTRZOSTWA EUROPY HFT [zobacz] [sobota] [niedziela]
  • 04.09 | I Hetmańskie Zawody Strzeleckie (SMS Hetman) [zobacz]
  • 28.08 | Puchar Polsko-Czeski i JPT Pożegnanie Wakacji (KSP JURA) [zobacz]
  • 21.08 | Puchar Konfederacji Zachodniej III eliminacja Duszniki Zdrój (LGST) [zobacz]
  • 07.08 | Puchar Konfederacji Zachodniej II eliminacja Łęsko (WIKING) [zobacz]
  • 07.08 | V Piknik HFT Hunter Coalition Góra Śląska (Chomik Project) [zobacz]
  • 23-24.07 | MISTRZOSTWA POLSKI PFTA FT/HFT [zobacz] [zobacz]
  • 02.07 | Puchar PFTA Zawody w Mikstacie (DGST LOK Beaver) [zobacz]
  • 26.06 | Dębiaki 2016 (e-Tawerna Nowa Dęba) [zobacz]
  • 25-26.06 | MISTRZOSTWA POLSKI LOK FT/HFT [zobacz]
  • 18.06 | Puchar Polsko-Czeski II eliminacja - Bohumin (CAFTA) [zobacz]
  • 12.06 | Puchar Konfederacji Zachodniej Mistrzostwa Dolnego Śląska (Beaver) [zobacz]
  • 05.06 | Puchar PFTA i JPT VI Puchar Burmistrza Łaz (KSP JURA) [zobacz]
  • 29.05 | I Memoriał Michała Halupczoka [zobacz]
  • 28-29.05 | FT POLISH OPEN [zobacz]
  • 28.05 | Puchar ŁGS Zawody wiosenne (ŁGS) [zobacz]
  • 14.05 | Puchar DSSR I Otwarte Mistrzostwa Śląska LOK (DSSR) [zobacz]
  • 07-08.05 | Puchar PFTA VIII Kaszubski Puchar FT/HFT (SG3M) [zobacz]
  • 03.05 | Puchar DGST LOK Beaver 3 eliminacja (Beaver) [zobacz]
  • 30.04 | Puchar Polsko-Czeski II eliminacja - Starkov (CAFTA) [zobacz]
  • 24.04 | Inauguracyjne zawody Formuła Hunter Classic [zobacz]
  • 16.04 | Puchar PFTA Otwarcie Pucharu Polski (WKFT) [zobacz]
  • 10.04 | Puchar Hunterów II eliminacja (Hunter Team) [zobacz]
  • 09.04 | Puchar DSSR Zawody Muli-konkurencyjne HFT/FT (DSSR) [zobacz]
  • 27-28.03 | MISTRZOSTWA ŚWIATA HFT [zobacz]
  • 13.03 | Puchar Zimowy Zakończenie PZ'16 (KKST) [zobacz]
  • 06.03 | Puchar ŁGS Stalingrad 2016 (ŁGS) [zobacz]
  • 28.02 | Puchar Zimowy i JPT XIV JZS - ZALEW 2016 (KSP JURA) [zobacz]
  • 28.02 | Puchar DGST LOK Beaver 2 eliminacja (Beaver) [zobacz]
  • 07.02 | Puchar Zimowy i PH Zimowe Zawody w Zabrzu (Hunter Team) [zobacz]
  • 07.02 | Puchar DGST LOK Beaver 1 eliminacja (Beaver) [zobacz]
  • 24.01 | Puchar Zimowy i Puchar DSSR Otwarcie PZ'16 w Jaworznie (DSSR) [zobacz]
  • 2015

    Wszystkie wyniki z roku 2015

  • 2014

    Wszystkie wyniki z roku 2014

  • 2013

    Wszystkie wyniki z roku 2013

  • 2012

    Wszystkie wyniki z roku 2012

  • 2011

    Wszystkie wyniki z roku 2011

  • 2010

    Wybrane wyniki z roku 2010

  • 2009

    Wybrane wyniki z roku 2009

  • 2008

    Wybrane wyniki z roku 2008

  • 2007

    Wybrane wyniki z roku 2007

  • 2006

    Wybrane wyniki z roku 2006

  • 2005

    Wybrane wyniki z roku 2005

  • 2004

    Wybrane wyniki z roku 2004

  • 2003

    Wybrane wyniki z roku 2003

  • 2002

    Wybrane wyniki z roku 2002